Helion Szkolenia zaprasza na warsztaty!

Już 22 stycznia w Warszawie i 24 stycznia w Katowicach odbędą się bezplatne warsztaty dla pracowników działów HR organizowane przez Helion Szkolenia!

Już 22 stycznia w Warszawie i 24 stycznia w Katowicach odbędą się bezplatne warsztaty dla pracowników działów HR organizowane przez Helion Szkolenia!

Warsztaty zostaną połączone z premierą książki dr Małgorzaty Mitoraj-Jaroszek "Efektywne zarządzanie rozwojem pracowników w firmie. Rezultaty przede wszystkim", którą wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają całkowicie za darmo!


"Serdecznie zapraszam na spotkanie będące odpowiedzią na jedno z najtrudniejszych wyzwań stojących przed współczesnym HR - ocenę projektów rozwojowych. Będzie to doskonała okazja, aby poznać najbardziej zaawansowaną i najczęściej stosowaną metodę oceny efektywności szkoleń, wykorzystywaną przez największe organizacje na świecie. Mój warsztat to przede wszystkim studia przypadków, dzięki którym każdy uczestnik będzie mógł się przekonać, że szkolenia nawet te „miękkie” przynoszą realne korzyści finansowe. Motto ROI Institute to „show me the money”, a więc obiecuję Państwu, I’ll show You..."
~ Małgorzata Mitoraj-Jaroszek - doktor zarządzania, praktyk, dyrektor personalny, prezes zarządu, certyfikowany konsultant ROI Institute

Zapraszamy serdecznie do obserwowania nowości w temacie wydarzeń na naszych dedykowanych wydarzeniach na Facebooku:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail szkolenia@helion.pl lub telefonicznie pod numerem 609 850 372.

WAŻNE!
Wydarzenie jest bezpłatne i dedykowane dla pracowników sektora HR, jednak obowiązuje ograniczona liczba miejsc. Prosimy o potwierdzenie chęci przybycia do dnia 15 stycznia.

newsletter bądź zawsze na bieżąco