Poznajcie bibliotekę cyfrową - ebookpoint BIBLIO!

Sprawdzcie bibliotekę cyfrową w całkowicie nowej odsłonie

Od dziś nowoczesna biblioteka cyfrowa Nasbi prezentuje się w całkowicie nowej odsłonie oraz pod nową nazwą – ebookpoint BIBLIO!

Platforma powstała w 2014 roku, od początku idea twórców było przeniesienie tradycyjnej biblioteki do sieci, tak aby zapewnić globalny dostęp do wiedzy. Nasbi to zbiór literatury specjalistycznej z różnych dziedzin (informatyka, prawo, biznes, ekonomia, rozwój osobisty, elektronika, HR oraz wielu innych) oraz literatury popularnej, poradników, literatury podróżniczej i przewodników. Celem platformy jest nie tylko poszerzanie umiejętności zawodowych i zdolności technicznych, ale również dostarczenie amatorom literatury pięknej oraz popularnonaukowej nieograniczonej przyjemności z czytania.

Jak już zostało wspomniane wcześniej, odświeżenie wizerunku marki jest następstwem wielu zmian dokonanych w ostatnim czasie na platformie. Biblioteka cyfrowa już od dłuższego czasu poszerza swoje zasoby nie tylko o elektroniczne publikacje, ale również o ciekawe audiobooki oraz rozwijające kursy video. Nowe nazwa oraz logo stanowiące połączenie prostoty, unikalnych kolorów i stylu, odświeżona strona i aplikacja to nie wszystkie zmiany jakie nastąpiły  ostatnim czasie, z resztą przekonajcie się sami, zachęcamy do zapoznania się ze platformą ebookpoint BIBLIO.

newsletter bądź zawsze na bieżąco