Poznaj nas

Dowiedz się kim jesteśmy i jak szkolimy

Helion Szkolenia Akademia IT i biznes

Helion Szkolenia stanowi część Grupy Helion SA. Należy do niej Wydawnictwo Helion, od niemal trzydziestu lat publikujące specjalistyczną literaturę edukacyjną i poradnikową. Nasi Czytelnicy to przede wszystkim pracownicy branży IT, menedżerowie firm i instytucji, specjaliści oraz wszyscy, którzy pragną stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i życiowe — zarówno twarde umiejętności, jak i kompetencje miękkie.

Jako doświadczony wydawca dysponujemy dostępem do bogatych zasobów wiedzy z różnych dziedzin, pozostajemy też w stałym kontakcie z profesjonalnymi trenerami. Wielu z nich to nasi autorzy. Inspirowani zmianami społecznymi i technologicznymi, jakie obserwujemy wokół i jakim sami podlegamy, wciąż poszerzamy ofertę edukacyjną – uruchomiliśmy m.in. księgarnię e-bookową Ebookpoint, serwis z kursami wideo Videopoint czy cyfrową bibliotekę profesjonalnych e-booków, audiobooków i wideokursów ebookpoint BIBLIO. Kolejnym krokiem w wypełnianiu naszej edukacyjnej misji i odpowiedzią na zapotrzebowanie, jakie sygnalizują nam klienci, jest Helion Szkolenia Akademia IT & Biznes.

Analiza potrzeb klienta Analizujemy potrzeby klienta
Indywidualna propozycja edukacyjna Indywidualnie ustalamy propozycję edukacyjną
Metoda blended learning Kształcimy nowocześnie metodą blended learning
Wsparcie poszkoleniowe Zapewniamy wsparcie poszkoleniowe

Szkolimy metodą blended learning

Idea blended learningu narodziła się w odpowiedzi na potrzeby współczesnego rynku edukacyjnego.

Łaczy tradycyjne szkolenie, podczas którego uczony i uczący pozostają w bezpośrednim kontakcie, z aktywnością zdalną oraz dostępem do narzędzi nauki pozaszkoleniowej.

newsletter bądź zawsze na bieżąco