Angular 5. Poziom pierwszy. Programowanie webowe w oparciu o architekturę komponentową

Angular

O szkoleniu

Technologiczni mędrcy wieszczą, że strony typu SPA (z ang. „Single Page Application) są przyszłością internetu. Od „tradycyjnych” stron www różnią się one tym, że działają niczym komputerowa aplikacja offline – po uruchomieniu, wczytują się w całości za jednym razem. Ich kod przesyłany jest na początku, bądź dodawany dynamicznie w kawałkach, w odpowiedzi na aktywność usera. Z perspektywy użytkownika oznacza to wygodę - strona wgrywa się szybciej. Dla serwera taka strona stanowi mniejsze obciążenie. Zastosowanie technologii projektowania stron www i serwisów internetowych typu SPA pozwala uniknąć konieczności tworzenia odrębnej aplikacji mobilnej – strona SPA działa dobrze zarówno na ekranach desktopowych, jak i na urządzeniach przenośnych.

Umiejętność projektowania SPA staje się coraz bardziej pożądaną kompetencją programisty. W praktyce oznacza zaś znajomość platformy programistycznej Angular. Proponowane przez nas szkolenie pozwala opanować wszelkie umiejętności niezbędne do stworzenia średniej wielkości aplikacji single-page. Ucząc się Angulara w wersji 5, uczestnik szkolenia pozna podstawy języka TypeScript. Tworząc wspólnie z nami swoją pierwszą aplikację w Angularze, zrozumie architekturę tego frameworka i nauczy się dobrych praktyk programistycznych, które należy stosować projektując w nim. Nauczy się wyszukiwać błędy we własnej pracy i dowie się, jak szukać ich przyczyn. Wreszcie, sprawdzi swoją wiedzę, wdrażając gotową aplikację stworzoną w Angular 5.

Szkolenie przeznaczone jest dla programistów posiadających przynajmniej podstawową znajomość JavaScriptu, HTML-a oraz CSS.

newsletter bądź zawsze na bieżąco