KURSY VIDEO

prowadzone przez Katarzynę Porembską

Katarzyna Porembska - Psycholog, Pedagog, Coach, Certyfikowany Trener Biznesu. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu SWPS.

Menadżer z 20-letnim doświadczeniem zawodowym (INTERNATIONAL CAR TRADING S.A., POLFA TARCHOMIN S.A., EUROPEAN TRAINING & CONSULTING CENTER Sp. z o.o.). Obecnie dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym tworząc programy rozwojowe w zakresie rozwoju kompetencji pracowniczych.

Wykładowca na Uniwersytecie SWPS w Katowicach na kierunku Psychologia w biznesie i organizacjach oraz w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Gliwicach na kierunkach Psychologia i Pedagogika. Prelegentka konferencji i warsztatów uczelni wyższych Uniwersytetu SWPS i SGH w Warszawie. Członek  Europejskiego Stowarzyszenia Coachów Psychologów.

Od 13 lat prowadzi szkolenia a od 4 lat również coachingi dla menadżerów i pracowników przedsiębiorstw. W swoim dorobku szkoleniowym przeprowadziła ponad 8100 godzin warsztatów i szkoleń oraz ponad 2200 godzin coachingów. Wykonując swoją pracę koncentruje się na skutecznych technikach i narzędziach oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach.

 

 

 

KURSY VIDEO

Zapraszamy do zakupu poprzez księgarnię ebookpoint.pl a w przypadku zainteresowania większą ilością kursów prosimy o kontakt pod numerem 691 411 759 KURSY VIDEO prowadzone przez Katarzynę Porembską

Kurs się skończył a zainteresowanie tematem nie?
Zależy Wam na zdobyciu jeszcze większej dawki wiedzy połączonej z możliwością interakcji z prowadzącym?
Zachęcamy do skorzystania z kursów online:

  • Warsztat Skutecznego Menadżera
  • Wystąpienia Publiczne i Prezentacje

Szkolenia on-line mają formę praktycznych warsztatów, prowadzone są w czasie rzeczywistym.